ISEM Isı Endüstri Merkezi

Tecrübeli ve Güvenilir Ekip

Sektörümüzdeki 28 yıllık deneyimi, genç ve dinamik teknik kadromuz ile birleştirerek, size her zaman en kaliteli çözümleri sunuyoruz.
Firmamız 1988 yılından bu yana faaliyet gösterdiği Mekanik Tesisat Sektöründe, yıllardan beri oluşturduğu mühendislik tecrübesi ve bilgi birikimiyle, sektörde en doğru çözümleri sunarak, yenilikçi ve öncü firma olma özelliğini devam ettirmektedir.

Ayrıca, Yerden Isıtma Sistemleri konusunda, ısıtma sektöründe öncü firma olmuş, malzeme imalatları ve sistem uygulamalarını da başarıyla gerçekleştirmiştir. Yıllar boyunca, firmamız tarafından yurt içinde ve yurt dışında, yüksek müşteri memnuniyeti hedef alınarak, yüzlerce anahtar teslimi mekanik tesisat sistemi tesis edilmiştir. Bizi bekleyen bir çok projede, eski, yeni, potansiyel tüm müşterilerimize, kendimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daha iyi bir şekilde tanıtabilmek, iyi ilişkilerin sürekliliğini sağlamak ve devamlı yenilenen çözümlerle daha yüksek kalite standardına ulaşabilmek öncelikli hedefimiz olmaktadır. 

Misyonumuz

Geliştirdiğimiz projelerde tecrübemizi kullanarak, yeni teknoloji ve 

ekonomik ürünlerden faydalanıp, mühendislik çözümleri üretmek ve

müşteri memnuniyetini sağlamak.

İyi bir takım çalışması uyumlu çalışan dişli grubu gibidir.

Vizyonumuz

Uzman mühendis ve teknik kadrolarımız ile sunduğumuz çözümleri

yaygınlaştırıp, sektöre yön veren ve referans alınan güvenilir bir firma

haline gelebilmek.

Hedefimiz ;

  • Daha ekonomik ve daha modern,
  • Daha güvenilir ve daha hızlı kurulabilen,
  • Daha çevreci ve daha düşük işletme gideri olan,
  • Daha sağlam ve daha uzun ömürlü,
  • Daha konforlu ve daha sağlıklı

projeler oluşturup, uygulanmasını sağlamaktır.

Kurucu Ortağımız: Makina Müh.  Gürcan GÖNEN

GÜRCAN GÖNEN  kimdir?

1984 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’ nden,  iyi derece ile Makina Mühendisi olarak mezun  olmuştur. Isı Proses Yüksek Lisans Programı, İşletme İktisadı Enstitüsü Yönetici Geliştirme Programı, İstanbul Üniversitesi  Yönetim Organizasyon Yüksek Lisans Programı ile öğrenimine devam etmiştir. 1988 yılında mekanik tesisat sektöründe hizmet vermek üzere,  ISEM  ISI ENDÜSTRİ MERKEZİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ‘ni kurmuştur.  ISEM çatısı altında geçirdiği 28 yıl içinde, kazandığı mesleki  tecrübe  ile  özellikle Yerden Isıtma konusunda,  müşteri  memnuniyeti  sağlanmış yüzlerce başarılı projeyi  hayata geçirmiştir. Halen, kurucusu olduğu ISEM,  ISI ENDÜSTRİ MERKEZİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ‘nin yöneticisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

 

İlkokul döneminde Gemlik Körfezi’nde,  federasyonun lisanslı sporcusu olarak yelken sporuna gönül vermiş ve o zamandan bu yana denize olan tutkusu katlanarak artmıştır. 15 yıllık deneyimli  Yat Kaptanlığı Lisansı’ na sahiptir. Uzun yıllar lisanslı olarak basketbol oynayıp, spor camiasının da içinde olmuştur.  1996 yılında sualtının gizemini merak edip, scuba yapmaya başlamış, 2000 yılında Dalgıç Eğitmeni olmuştur. Bağlı olduğu kulüplerde,  su altı camiasına yeni dalgıçlar yetiştirmiştir.